سفارش تبلیغ
صبا ویژن
[ و از نوف بکالى روایت است که شبى امیر المؤمنین ( ع ) را دیدم از بستر خود برون آمده نگاهى به ستارگان انداخت و فرمود : نوف خفته‏اى یا دیده‏ات باز است ؟ گفتم دیده‏ام باز است . فرمود : ] نوف خوشا آنان که دل از این جهان گسستند و بدان جهان بستند . آنان مردمى‏اند که زمین را گستردنى خود گرفته‏اند و خاک آن را بستر . و آب آن را طیب . قرآن را به جانشان بسته دارند و دعا را ورد زبان . چون مسیح دنیا را از خود دور ساخته‏اند و نگاهى بدان نینداخته . نوف داود ( ع ) در چنین ساعت از شب برون شد و گفت این ساعتى است که بنده‏اى در آن دعا نکند جز که از او پذیرفته شود ، مگر آن که باج ستاند ، یا گزارش کار مردمان را به حاکم رساند ، یا خدمتگزار داروغه باشد ، یا عرطبه طنبور نوازد ، یا دارنده کوبه باشد و آن طبل است . [ و گفته‏اند عرطبه ، طبل است و کوبه ، طنبور . ] [نهج البلاغه]
لوگوی وبلاگ
 

آمار و اطلاعات

بازدید امروز :20
بازدید دیروز :11
کل بازدید :127407
تعداد کل یاداشته ها : 34
100/2/23
11:36 ص

دهن کجی آشکار به ارزشهای اسلامی!

بازیکنان و داوران زن کشورمان در پایان مسابقات بین المللی بدمینتون دمشق که دیشب در الفیحائ دمشق به پایان رسید هنگام توزیع مدالها در اقدامی غیر معمول و سئوال برانگیز با مردان دست دادند.


بازیکنان و داوران زن کشورمان در پایان مسابقات بین المللی بدمینتون دمشق که دوشنبه شب در الفیحائ دمشق به پایان رسید هنگام توزیع مدالها در اقدامی غیر معمول و سئوال برانگیز با مردان دست دادند!

سعیده ع یکی از دو داور زن کشورمان که داور دوم بازی پایانی دو نفره مردان بود پس از پایان این مسابقه با بازیکنان دست داد. همچنین دو بدمینتون باز کشورمان سحر زمانیان و صابره کبیری که در مسابقات تیمی مدال نقره کسب کرده بوند پس از دریافت مدال از رئیس فدراسیونهای بدمینتون با وی دست دادند.

سر داور هندی این رقابتها هم پس از پایان بازیها با حضور در جمع کمک سر داوران با آنها از جمله با خانم زهرا ح از کشورمان دست داد.

این در حالی است که رئیس فدراسیون بدمینتون کشورمان آقای کرباسیان هم در محل برگزاری مسابقات و توزیع مدالها حضور داشت.

بنابراین گزارش کرباسجیان در پاسخ به سئوال خبرنگاران درباره این اقدام ورزشکاران و داوران زن کشورمان و اینکه مگر آنها را توجیه نمی کنید؟ گفت: ما آنها را توجیه می کنیم، اما دست دادند.