سفارش تبلیغ
صبا ویژن
[ او را گفتند : چگونه بر هماوردان پیروز گشتى ؟ فرمود : ] کسى را ندیدم جز که مرا بر خود یارى مى‏داد . [ و اشارت بدین مى‏فرماید که بیم من در دل او مى‏افتاد . ] [نهج البلاغه]
لوگوی وبلاگ
 

آمار و اطلاعات

بازدید امروز :11
بازدید دیروز :27
کل بازدید :124433
تعداد کل یاداشته ها : 34
99/5/20
6:54 ص
با آقایانی که آرایش کنند، برخورد می‌شود

در مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی با نام «طرح عفاف و حجاب» 22 مورد وجود دارد که ‌ناجا ملزم به اجرای این مصوبات است.


رییس پلیس امنیت اجتماعی گفت: با آقایانی که شبیه مدل‌های غربی لباس پوشیده و آرایش کنند، برخورد می‌شود.

به گزارش شیعه نیوز به نقل از فارس، سردار احمد روزبهانی امروز در حاشیه حضور در مرکز 197 در جمع خبرنگاران با اشاره به این‌که برخورد با بدپوششی توسط ناجا مطابق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی است گفت: در مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی با نام «طرح عفاف و حجاب» 22 مورد وجود دارد که ‌ناجا ملزم به اجرای این مصوبات است.

وی درباره برخورد مأموران ناجا با خانم هایی که از پوتین بلند استفاده می کنند گفت: پوشیدن پوتین ممنوع نیست، اما با افرادی که پوتین را همراه باشلوارک و یا شلوار تنگ و مانتوهای تنگ کوتاه و همچنین پالتوهای تنگ کوتاه استفاده می‌کنند، برخورد خواهد شد.

وی درباره استفاده از کلاه برای زنان گفت:در صورتی که بر سر کردن کلاه عامل مشخص شدن گردن، گوش و قسمت‌هایی از بدن شود از سوی مأموران ناجا برخورد صورت می‌گیرد.

رئیس پلیس امنیت اجتماعی ناجا درپاسخ به پرسشی در خصوص شناسنامه دار کردن اراذل و اوباش گفت: در حال حاضر شناسایی اراذل و اوباش یکی از مهم‌ترین کارهای ناجا بوده و پس از شناسایی و احراز جرایم برای تک تک این افراد پرونده تشکیل خواهد شد.